Okrągłe lustro wiszące w łazience – czysta klasyka!

Po urządzeniu łazienki w konkretnym stylu należy dobrać odpowiednie oświetlenie i akcesoria. Jednym z najważniejszych elementów w tym pomieszczeniu jest lustro. Najczęściej wybieranym modelem jest okrągłe lustro wiszące. Zawsze dobrze się prezentuje, a dodatkowe zdobienia czynią z niego niepowtarzalną dekorację naścienną.

Tradycyjne, okrągłe lustro na ścianę

Klasyczne lustro o okrągłym kształcie nie tylko dobrze wygląda na ścianie, ale także pasuje do każdego rodzaju łazienkowej aranżacji: w stylu industrialnym, według założeń nurtu retro, czy minimalistycznego wnętrza. Sprawdza się także w odwrotnej sytuacji: kiedy ktoś jest dopiero na etapie projektowania łazienki. Elegancka, prosta forma jest ponadczasowa – spełni swoją funkcję nawet wtedy, gdy całkowicie modyfikowany jest wystrój łazienki.

Okrągłe lustro z oświetleniem ledowym

Coraz więcej osób stawia na funkcjonalne połączenie lustra z oświetleniem. Energooszczędne żarówki LED podkreślają jego kształt i ułatwiają wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Jasne, ale subtelne światło nadaje łazience kameralnego klimatu. I o to przecież chodzi, łazienka każdemu powinna kojarzyć się z przyjemną strefą relaksu.

Wiszące lustro okrągłe z obramowaniem

Złote, srebrne, czarne – obramowania luster w tym kolorze nawiązują do wybranego stylu łazienki. Lustro okrągłe na ścianę ze złotym obramowaniem wspaniale komponuje się żyrandolami w wersji glamour. Srebrny odcień ramy współgra z kafelkami w stylu metro, a czarny pasuje do industrialnych wykończeń.

Geometryczne lustro w kształcie koła

Stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny łazienki. Zachowany kształt koła podtrzymuje tradycję klasycznych łazienkowych luster. Otaczająca je szeroka rama w geometryczne wzory dodaje zaś nuty ekstrawagancji. Z pewnością wpasuje się w każdy wnętrzarski projekt.

Powyższe przykłady pokazują, że okrągłe lustro wiszące, mimo że przyjmuje różne formy, wciąż jest na topie. Szeroki asortyment luster łazienkowych w kształcie koła pozwala wybrać odpowiedni egzemplarz dla siebie.

Comments are closed.